Domů > Bezdrátová sluchátka > Guess True Wireless Triangle Logo BT5.0 4H Stereo Earphones Glossy Purple

Guess True Wireless Triangle Logo BT5.0 4H Stereo Earphones Glossy Purple

Bezdrátová sluchátka GUESS True Wireless Triangle Logo BT5.0 4H Stereo Earphones Glossy Purple jsou ideální volbou pro milovníky hudby. Nabízí kvalitní zvuk, mikrofon pro handsfree hovory, přepínání skladeb, voděodolnost a až 30 hodin poslechu na jedno nabití.

1 089,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka GUESS True Wireless Triangle Logo BT5.0 4H Stereo Earphones Glossy Purple jsou skvělým společníkem pro milovníky hudby. Díky svému peckovitému provedení, které nádherně následuje linii uší, dokonale a příjemně drží v jakékoli situaci. Uzavřená konstrukce nepropouští zvuk ven a okolí tak nebude vědět, že posloucháte hudbu. Kromě toho tyto sluchátka disponují technologií Bluetooth 5.2 a zabudovaným mikrofonem. Díky tomu můžete uskutečnit handsfree hovory a používat hlasové asistenty. Ovládání sluchátek je jednoduché díky funkcím jako je přepínání skladeb a přijímání hovorů. Sluchátka jsou certifikována IPX5 a jsou odolná vůči stříkající vodě. To je činí ideálními pro outdoorové aktivity, sport nebo cestování.

Na jedno nabití sluchátek můžete poslouchat hudbu až 30 hodin. Díky funkci true wireless nepotřebujete žádné kabely a můžete si tak užít naprosté pohodlí. Sluchátka mají frekvenční rozsah 20 až 20000 Hz a hodnotu impedance 32 Ohm, což zaručuje kvalitní reprodukci zvuku. O tu se postarají 13mm měniče. Sluchátka mají fialovou barvu.

Bezdrátová sluchátka GUESS True Wireless Triangle Logo BT5.0 4H Stereo Earphones Glossy Purple tak představují ideálního společníka pro všechny, kteří milují poslouchat hudbu. Kvalitní reprodukce zvuku, uzavřená konstrukce a funkce true wireless zaručí pohodlí a komfort v každé situaci. Odolnost proti stříkající vodě a výdrž baterie na jedno nabití až 30 hodin je jen třešničkou na dortu.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Guess True Wireless Triangle Logo BT5.0 4H Stereo Earphones Glossy Purple

 • Provedení ve formě pecek
 • Uzavřená konstrukce
 • Hlasový asistent, přepínání skladeb a přijímání hovorů
 • Stupeň krytí odpovídá IPX5
 • Výdrž baterie na jedno nabití až 4 h
 • Dobíjecí pouzdro pro dalších 30 h poslechu hudby
 • Funkce true wireless
 • Frekvenční rozsah 20 až 20000 Hz
 • Impedance 32 Ohm
 • 13mm měniče
 • Fialová barva

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Guess True Wireless Triangle Logo BT5.0 4H Stereo Earphones Glossy Purple“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Guess True Wireless Triangle Logo BT5.0 4H Stereo Earphones Glossy PurpleGuess True Wireless Triangle Logo BT5.0 4H Stereo Earphones Glossy Purple
1 089,00 
Přejít nahoru