Domů > Bezdrátová sluchátka > Gogen TWS BAR bílá

Gogen TWS BAR bílá

Bezdrátová sluchátka GoGEN TWS BAR bílá jsou skvěle navržená pro dokonalý hudební zážitek. Vybavena technologií True Wireless Stereo a zabudovaným mikrofonem pro přijímání hovorů, jsou odolná proti potu i dešti. Ideální pro použití při běhání či do posilovny.

728,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka GoGEN TWS BAR bílá jsou ideálním společníkem pro každého milovníka hudby. Tento model poskytuje skvělý hudební zážitek a jeho elegantní design v bílé barvě s vysoce kvalitní konstrukcí a speciálním tvarováním, které umožňuje pohodlné nošení, z něj dělá ideálního společníka pro každodenní použití. Voděodolnost s certifikací IPX4 a True Wireless Stereo technologií zaručují, že sluchátka GoGEN TWS BAR budou i v těch nejnáročnějších situacích fungovat bezchybně.

Sluchátka GoGEN TWS BAR jsou vybavena tlačítkovou plochou, která je snadno ovladatelná a umožňuje rychlé přepínání skladeb a pozastavení či spuštění hudby. Zabudovaný mikrofon umožňuje jednoduché přijímání telefonních hovorů a po jeho zmáčknutí dojde automaticky ke změně přehrávané hudby na telefonní hovor. Kromě toho, jsou sluchátka GoGEN TWS BAR také vybavena nabíjecím pouzdrem, které umožňuje snadné uchování a bezdrátové nabíjení sluchátek.

Všechny výše uvedené vlastnosti sluchátek GoGEN TWS BAR spolu s jejich elegantním designem je činí ideálním společníkem pro každého milovníka hudby, kteří hledají kvalitní a moderní produkt.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Gogen TWS BAR bílá

  • True Wireless
  • Stereo
  • Zabudovaný mikrofon
  • Voděodolnost IPX4
  • Nabíjecí pouzdro

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Gogen TWS BAR bílá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Gogen TWS BAR bíláGogen TWS BAR bílá
728,00 
Přejít nahoru