Domů > Bezdrátová sluchátka > Energy Sistem Earphones Style 3 True Wireless Space

Energy Sistem Earphones Style 3 True Wireless Space

Bezdrátová sluchátka Energy Sistem Earphones Style 3 True Wireless Space vám umožní dlouhý a kvalitní poslech hudby. Díky až 20 hodinám provozu na jedno nabití si můžete užít vaše oblíbené interprety a Bluetooth 5.0 technologie a funkce Easy Connect propojí sluchátka se zařízením ihned po vyjmutí z pouzdra.

689,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Energy Sistem Earphones Style 3 True Wireless Space jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá sluchátka s moderním designem a kvalitním zvukem. Tyto bezdrátové sluchátka v černé barvě jsou lehká a flexibilní, takže se na uších pohodlně nosí. Díky Bluetooth 5.0 technologii a funkci Easy Connect se sluchátka propojí s telefonem okamžitě po vyjmutí z pouzdra. Bezdrátové sluchátka mají dosah až 10 metrů a jejich výdrž dosahuje až 4 hodin. S pouzdrem, které sluchátka nabízí, se tato doba prodlužuje až na 20 hodin. Energy Sistem Earphones Style 3 mají také integrovaný mikrofon, díky kterému můžete vyřizovat hovory bez nutnosti používat telefon. Sluchátka mají čistý a jasný zvuk a jejich minimalistické provedení je skvělým doplňkem vašeho stylu. Bezdrátová sluchátka Energy Sistem Earphones Style 3 True Wireless Space jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní sluchátka s kvalitním zvukem a vysokou výdrží.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Energy Sistem Earphones Style 3 True Wireless Space

  • Bezdrátové provedení
  • Maximální dosah signálu 10 metrů
  • Ergonomický design
  • Čistý a jasný zvuk
  • Výdrž sluchátek 4 hodiny
  • Pouzdro nabídne až 4 dodatečná nabití
  • Možnost vyřizování hovorů díky vestavěnému mikrofonu

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Energy Sistem Earphones Style 3 True Wireless Space“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Energy Sistem Earphones Style 3 True Wireless SpaceEnergy Sistem Earphones Style 3 True Wireless Space
689,00 
Přejít nahoru