Domů > Bezdrátová sluchátka > Canyon TWS-1 bílá

Canyon TWS-1 bílá

Bezdrátová sluchátka Canyon TWS-1 bílá nabízejí kvalitní zvuk s otevřenou konstrukcí, mikrofonem a řadou funkcí pro pohodlné používání. Voděodolnost IPX4 umožňuje používat je i venku. Kvalitní poslechový zážitek s bezdrátovými sluchátky Canyon TWS-1 bílá.

450,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Canyon TWS-1 bílá jsou skvělou volbou pro všechny milovníky hudby, kteří hledají kvalitní zvuk bez zbytečných kabelů. Tyto sluchátka se vyznačují klasickým špuntovým provedením, které se zasouvá do zvukovodů, což přispívá k dokonalému tlumení okolních zvuků. Mají otevřenou konstrukci, která podporuje přirozené šíření zvuku všemi směry, takže si můžete užít kvalitní poslechový zážitek, který může slyšet také vaše okolí.

Vlastnosti a funkce sluchátek jsou rozmanité. Integrovaný mikrofon se postará o spojení s vašimi přáteli nebo o nahrávání vašich podcastů. Samozřejmostí jsou funkce jako přepínání skladeb, přijímání hovorů nebo například ovládání hlasitosti. Užijte si pohodlí při hraní her, poslechu hudby nebo třeba práci. Díky certifikaci IPX4 jsou sluchátka chráněny proti stříkající vodě, takže jsou skvělým partnerem pro outdoorové aktivity, sport i cestování.

Komfort sluchátek je dalším předností. Vyměnitelné špunty zajišťují pohodlný poslech po celý den. Bezdrátový režim true wireless zaručuje úplnou absenci kabelů. Hmotnost sluchátek je pouhých 80 g, takže jejich nošení je téměř nepostřehnutelné. Nádherná bílá barva udělá dojem nejen na vás, ale i na vaše okolí.

Bezdrátová sluchátka Canyon TWS-1 bílá jsou tedy skvělou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní zvuk bez zbytečných kabelů. Kromě kvalitního zvuku se můžete těšit na pohodlné nošení, vyměnitelné špunty a voděodolnost. Díky tomu jsou skvělým partnerem pro outdoorové aktivity, sport i cestování.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Canyon TWS-1 bílá

  • Bezdrátové sluchátka s mikrofonem umožní vyřizování hovorů
  • Otevřená konstrukce
  • Přepínání skladeb, přijímání hovorů a s ovládáním hlasitosti
  • Stupeň krytí je IPX4
  • True wireless zajišťuje používání sluchátek zcela bez kabelů
  • Vyměnitelné špunty
  • Integrovaný mikrofon
  • Nízká hmotnost 80 g
  • Barva: bílá

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Canyon TWS-1 bílá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Canyon TWS-1 bíláCanyon TWS-1 bílá
450,00 
Přejít nahoru