Domů > Bezdrátová sluchátka > Bowers & Wilkins Pi7 S2 Midnight Blue

Bowers & Wilkins Pi7 S2 Midnight Blue

Užijte si zvuk tak, jak to zamýšleli tvůrci s bezdrátovými sluchátky Bowers & Wilkins Pi7 S2 Midnight Blue. True Wireless sluchátka mají 9,2mm dvoupásmové dynamické měniče s Hi-Res audio, aktivní potlačení hluku, podporu 24bitového bezztrátového přenosu a další vlastnosti. Vychutnejte si kvalitní zvuk bez nutnosti vytahovat telefon z kapsy.

8 917,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Bowers & Wilkins Pi7 S2 Midnight Blue jsou výjimečná True Wireless sluchátka, která vám nabídnou nejen skvělý zvuk ve vysokém rozlišení, ale také pohodlné nošení a mnoho dalších užitečných funkcí. Tyto sluchátka jsou poháněna 9,2mm dynamickými měniči a technologií aptX s opravdovým 24bitovým připojením, které zajišťují bezztrátový zvuk a stabilní přenos. Každé sluchátko obsahuje tři mikrofony, které zajistí čisté volání a hybridní technologii potlačení hluku. Díky vysokokapacitní baterii vydrží Bowers & Wilkins Pi7 S2 až 5 hodin na jedno nabití a dalších 16 hodin s použitím nabíjecího pouzdra.

Kromě Hi-Res audio podporují sluchátka také Bluetooth 5.0 s technologií aptX a různé Bluetooth kodeky jako aptX™ – Adaptive / aptX™ – HD / aptX™ – Classic / AAC / SBC. Díky aktivnímu potlačení okolního hluku můžete poslouchat hudbu bez rušení. Pro handsfree hovory a aktivní potlačení hluku jsou k dispozici zabudované mikrofony ve sluchátkách. Sluchátka jsou také voděodolná (třída IP54) a váží pouhých 7 gramů.

V balení najdete samotná sluchátka, nabíjecí pouzdro, 3 velikosti náušníků a 80cm USB-C na USB-C dobíjecí kabel, 80cm audiokabel s 3,5 mm jackem na USB-C. Bowers & Wilkins Pi7 S2 jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí využít zvuk tak, jak ho zamýšleli jeho tvůrci, a užívat si pohodlné nošení bezdrátových sluchátek s nejmodernějšími technologiemi.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Bowers & Wilkins Pi7 S2 Midnight Blue

  • True Wireless sluchátka se skvělým zvukem ve vysokém rozlišení
  • 9,2mm dynamické měniče a technologie aptX se skutečným 24bitovým připojením
  • Tři zabudované mikrofony pro čisté volání a hybridní technologii potlačení hluku
  • Vysokokapacitní baterie s výdrží až 5 hodin a dalších 16 hodin v nabíjecím pouzdře
  • Podpora 24bitového bezztrátového přenosu
  • Bluetooth 5.0 s technologií aptX
  • Technologie aktivního potlačení hluku
  • Voděodolnost třídy IP54
  • Jedno sluchátko váží pouze 7 gramů

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bowers & Wilkins Pi7 S2 Midnight Blue“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Bowers & Wilkins Pi7 S2 Midnight BlueBowers & Wilkins Pi7 S2 Midnight Blue
8 917,00 
Přejít nahoru