Domů > Bezdrátová sluchátka > Beats Studio3 Wireless – The Beats Decade Collection – vyvzdorovaná černo-červená

Beats Studio3 Wireless – The Beats Decade Collection – vyvzdorovaná černo-červená

Bezdrátová sluchátka Beats Studio3 Wireless – The Beats Decade Collection – vyvzdorovaná černo-červená jsou vybavena moderními technologiemi, které vám umožní vychutnat si kvalitní zvuk a pohodlné nošení. Užijte si kvalitu zvuku a pohodlí s těmito sluchátky, které jsou vybaveny funkcemi jako aktivní potlačení hluku, Ambient Aware, ovládání hlasitosti, přepínání skladeb nebo přijímání hovorů. Sluchátka mají skládací konstrukci a nabíjí se pomocí portu microUSB.

6 390,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Beats Studio3 Wireless – The Beats Decade Collection – vyvzdorovaná černo-červená jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní zvuk a pohodlí. Nabízejí velké náušníky, které dokonale zakryjí uši a uzavřenou konstrukci, která zaručuje, že zvuk neunikne ven. Sluchátka jsou oblíbená u hráčů počítačových her, doma i v kanceláři.

Beats Studio3 Wireless jsou vybavena moderními technologiemi, které vám umožní nejen vychutnat si kvalitní zvuk, ale také pohodlné nošení. Mají integrovaný mikrofon pro snadné vyřizování hovorů přes handsfree a k dispozici je i funkce ANC aktivní potlačení hluku a Ambient Aware, které do uší vpustí podstatné zvuky z okolního prostředí. Kromě toho jsou k dispozici i funkce pro ovládání hlasitosti, přepínání skladeb nebo přijímání hovorů. Sluchátka lze nabíjet pomocí portu microUSB a jedno nabití vydrží až 40 hodin. Pro jejich snadné přenášení je k dispozici skládací konstrukce a pro jednodušší spárování a nastavení existuje mobilní aplikace.

Bezdrátová sluchátka Beats Studio3 Wireless – The Beats Decade Collection – vyvzdorovaná černo-červená jsou vybavena špičkovými technologiemi, které vám umožní vychutnat si kvalitní zvuk a pohodlné nošení. Sluchátka jsou vyrobena ve formě okolo uší s hmotností 260 g a součástí balení je pouzdro. Jedno nabití vydrží až 40 hodin.

Všechny tyto vlastnosti umožňují, abyste si mohli užít bezdrátová sluchátka Beats Studio3 Wireless – The Beats Decade Collection – vyvzdorovanou černou pro hraní her, poslech hudby i práci. Užijte si kvalitní zvuk a pohodlí s těmito sluchátky.

Bezdrátová sluchátka Beats Studio3 Wireless – The Beats Decade Collection – vyvzdorovaná černo-červená jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vychutnat si kvalitní zvuk a pohodlí. Mají velké náušníky, které dokonale zakryjí uši a uzavřenou konstrukci, která zaručuje, že zvuk neunikne ven. Sluchátka jsou vybavena moderními technologiemi, které vám umožní nejen vychutnat si kvalitní zvuk, ale také pohodlné nošení. K dispozici je integrovaný mikrofon pro snadné vyřizování hovorů přes handsfree, funkce ANC aktivní potlačení hluku a Ambient Aware, které do uší vpustí podstatné zvuky z okolního prostředí. Kromě toho jsou k dispozici i funkce pro ovládání hlasitosti, přepínání skladeb nebo přijímání hovorů. Sluchátka lze nabíjet pomocí portu microUSB a jedno nabití vydrží až 40 hodin. Pro jejich snadné přenášení je k dispozici skládací konstrukce a pro jednodušší spárování a nastavení je k dispozici také mobilní aplikace. Sluchátka jsou vyrobena ve formě okolo uší s hmotností 260 g a součástí balení je pouzdro.

S Beats Studio3 Wireless – The Beats Decade Collection – vyvzdorovanou černou si můžete užít kvalitní zvuk a pohodlí pro hraní her, poslech hudby i práci. Užijte si tyto skvělé sluchátka!

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Beats Studio3 Wireless – The Beats Decade Collection – vyvzdorovaná černo-červená

 • Velké náušníky, které zakryjí celé ucho
 • Uzavřená konstrukce, která nepropouští zvuk ven
 • Integrovaný mikrofon pro snadné vyřizování hovorů přes handsfree
 • ANC aktivní potlačení hluku a Ambient Aware
 • Funkce pro ovládání hlasitosti, přepínání skladeb a přijímání hovorů
 • Nabíjení pomocí portu microUSB
 • Výdrž až 40 hodin na jedno nabití
 • Skládací konstrukce pro snadné přenášení
 • Mobilní aplikace pro jednodušší spárování a nastavení
 • Forma okolo uší s hmotností 260 g
 • Pouzdro v balení

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Beats Studio3 Wireless – The Beats Decade Collection – vyvzdorovaná černo-červená“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Beats Studio3 Wireless - The Beats Decade Collection - vyvzdorovaná černo-červenáBeats Studio3 Wireless – The Beats Decade Collection – vyvzdorovaná černo-červená
6 390,00 
Přejít nahoru