Domů > Bezdrátová sluchátka > Apple AirPods (2. generace)

Apple AirPods (2. generace)

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2019 poskytují dokonalý zvuk a pohodlné používání. Díky vysokému stupni konektivity s Apple zařízeními, dvěma mikrofonům pro filtrování okolního hluku a infračervenému senzoru, který pozná, kdy jsou sluchátka v uchu, se můžete těšit na pohodlný poslech za každých okolností.

2 990,00 

Popis

Sluchátka Apple AirPods 2019 jsou novou generací bezdrátových sluchátek, které byly na trh uvedeny na jaře roku 2019. Jsou to převratní sluchátka, která se vyznačují kouzelným poslechem za každých okolností. Obě pecky Apple AirPods nespojuje žádný kabel, ani z nich žádný nevyčnívá.

Design sluchátek Apple AirPods 2019 je velmi elegantní a skvěle se nosí. Jsou lehká a mají velmi pohodlné ušní náušníky.

Kvalita zvuku je ve sluchátkách Apple AirPods 2019 na vysoké úrovni. Čistý zvuk a špičkové snímání hlasu zajišťuje kodek AAC. Díky dvěma mikrofonům, které filtrují nežádoucí hluky na pozadí, bude váš poslech skvěle čistý.

Výdrž sluchátek Apple AirPods 2019 je díky nabíjecímu pouzdru až 24 hodin. Pouzdro se jednoduše nabíjí pomocí dodaného USB kabelu s Lightning konektorem.

Párování s Apple zařízeními je velmi snadné a rychlé. Bluetooth 5.0 se postará o okamžité připojení. Jakmile sluchátka vyndáte z nabíjecího pouzdra a dáte do uší, tak vás obklopí příjemným zvukem.

Sluchátka Apple AirPods 2019 jsou skvělou volbou pro každého, koho zajímá bezkonkurenční zvukový zážitek a kvalita zvuku ve spojení s elegantním designem. Díky vysokému komfortu a výdrži sluchátek na úrovni 24 hodin budete mít možnost se plně věnovat poslechu.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Apple AirPods 2019

  • True Wireless sluchátka
  • Bezdrátové sluchátka
  • Kouzelný poslech za každých okolností
  • Automatické pozastavení přehrávání
  • Využívá Bluetooth 5.0
  • Nabíjecí pouzdro se 24hodinovou výdrží
  • Kodek AAC
  • Dva mikrofony
  • Infračervený senzor

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Apple AirPods (2. generace)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods (2. generace)Apple AirPods (2. generace)
2 990,00 
Přejít nahoru