Domů > Bezdrátová sluchátka > AlzaPower EAZY bílá

AlzaPower EAZY bílá

Bezdrátová sluchátka AlzaPower EAZY bílá poskytují kompaktní provedení a mohutný zvuk. Vybavena jsou čipsetem PixArt (PAU 1603) s Bluetooth 5.0, mikrofonem pro handsfree volání a výměnnými špunty. V balení najdete také nabíjecí Micro USB kabel. Rodina produktů AlzaPower garantuje špičkovou kvalitu a okamžitou výměnu v případě závady.

449,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka AlzaPower EAZY bílá jsou ideální volbou pro všechny, kteří hledají kompaktní, lehká a skvěle hrající sluchátka. S pouhých 4,8 gramy na jedno sluchátko a celkovou hmotností 39 gramů s pouzdrem jsou AlzaPower EAZY velmi lehká. Navíc s jedním nabitím vydrží 4 hodiny přehrávání hudby a díky pouzdru až dalších 20 hodin. Pro bezproblémové připojení s dosahem až 10 metrů a nízkou spotřebou je vybaven čipsetem PixArt (PAU 1603) s Bluetooth 5.0.

Design AlzaPower EAZY je ergonomicky tvarovaný pro dokonalé a pohodlné nošení. Kompatibilita s hlasovými asistenty Apple Siri, Amazon Alexa a Google Assistant je samozřejmostí. V balení najdete výměnné špunty, nabíjecí Micro USB kabel a recyklovatelné frustration-free balení.

Kvalita zvuku je zajištěna 6mm neodymovými měniči. Integrovaný mikrofon zajistí pohodlné handsfree telefonování. V případě závady vám AlzaPower poskytuje okamžitou výměnu za nový kus na všech pobočkách.

Bezdrátová sluchátka AlzaPower EAZY bílá jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají lehká, kompaktní a špičkově hrající sluchátka. Vybavena výkonným čipsetem PixArt (PAU 1603) s Bluetooth 5.0, integrovaným mikrofonem pro handsfree telefonování, podporou hlasových asistentů a 6mm neodymovými měniči vám AlzaPower EAZY nabízí skvělý zvuk a dlouhou výdrž. Poskytuje také okamžitou výměnu v případě závady a recyklovatelné balení.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek AlzaPower EAZY bílá

  • Kompaktní bezdrátová sluchátka s mohutným zvukem
  • Výdrž na jedno nabití 4 hodiny přehrávání hudby a s pouzdrem 20 hodin
  • Bezproblémové připojení s dosahem 10 metrů a nízkou spotřebou
  • Neuvěřitelně lehká sluchátka (4,8 gramů)
  • Kompatibilita s hlasovými asistenty Apple Siri, Amazon Alexa a Google Assistant
  • Výměnné špunty
  • Micro USB nabíjecí port 5 V
  • Okamžitá výměna za nový kus na všech pobočkách
  • Recyklovatelné frustration-free balení

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „AlzaPower EAZY bílá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka AlzaPower EAZY bíláAlzaPower EAZY bílá
449,00 
Přejít nahoru