Domů > Bezdrátová sluchátka > Shokz OpenRun Mini Bluetooth sluchátka před uši, černá

Shokz OpenRun Mini Bluetooth sluchátka před uši, černá

Bezdrátová sluchátka Shokz OpenRun Mini Bluetooth před uši s technologií Bone Conduction vám poskytnou dynamické basy, vyšší hlasitost a méně vibrací. Voděodolný design se stupněm krytí IP67 a 8hodinovou výdrž na jedno nabití.

3 399,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Shokz OpenRun Mini Bluetooth sluchátka před uši, černá jsou prémiová sluchátka pro sportovní nadšence, kteří si potřebují užít kvalitní zvuk a přitom mají být schopni slyšet i své okolí. Sluchátka disponují technologií Bone Conduction, která umožňuje přenos zvuku bez ztráty kvality, aniž by uši byly zakryty. Sluchátka jsou vybaveny technologií PremiumPitch 2.0+ a o 30° lepším nakloněním měničů, tím se navyšuje dynamický rozsah basů a sníží vibrace. Díky voděodolnému designu se stupněm krytí IP67 se nemusíte bát náročného tréninku nebo nepřízně počasí.

Sluchátka Shokz OpenRun Mini mají bezdrátovou technologii Bluetooth 5.1 s podporou profilů A2DP, AVRCP, HSP, HFP a dosah signálu až 10 metrů. Nabíjení je možné prostřednictvím magnetické indukce, baterie má výdrž až 8 hodin přehrávání na jedno nabití a podporuje rychlé nabíjení. Sluchátka disponují detektorem vlhkosti pro bezpečné nabíjení.

Bezdrátová sluchátka Shokz OpenRun Mini jsou konstruovány s ohledem na pohodlné nošení a to i při sportu. Páska okolo hlavy je o 2,11 cm kratší než u standardní velikosti, tím jsou vhodnější pro menší velikosti hlavy nebo pro uživatele, kteří vyhledávají přiléhavější provedení. Sluchátka Shokz OpenRun Mini zůstávají odhalené uši, takže můžete pozorovat okolí během sportu. Balení obsahuje sluchátka, magnetický nabíjecí kabel a obal.

Bezdrátová sluchátka Shokz OpenRun Mini jsou ideální pro aktivní uživatele, kteří potřebují kvalitní zvuk a zároveň chtějí mít přehled o dění kolem sebe. Sluchátka jsou voděodolná a mají velkou výdrž, takže se nemusíte bát ani náročného tréninku nebo nepřízně počasí.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Shokz OpenRun Mini Bluetooth sluchátka před uši, černá

  • Technologie Bone Conduction (kostní vedení)
  • PremiumPitch 2.0+
  • Voděodolný design se stupněm krytí IP67
  • Bezdrátová technologie Bluetooth 5.1
  • Dosah Bluetooth signálu až 10 metrů
  • 160mAh baterie s výdrží až 8 hodin
  • Rychlé nabíjení
  • Detektor vlhkosti
  • Magnetická indukce
  • Ergonomické provedení

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Shokz OpenRun Mini Bluetooth sluchátka před uši, černá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Shokz OpenRun Mini Bluetooth sluchátka před ušiShokz OpenRun Mini Bluetooth sluchátka před uši, černá
3 399,00 
Přejít nahoru