Domů > Bezdrátová sluchátka > Remax RB-T1 Bluetooth Handsfree sluchátko, bílé

Remax RB-T1 Bluetooth Handsfree sluchátko, bílé

Remax RB-T1 Bluetooth Handsfree sluchátko, bílé, vám umožní telefonovat bez toho, abyste museli držet telefon u ucha. Užívejte si volnost rukou i při telefonování s REMAX.

389,00 

Popis

Sada bezdrátových sluchátek Remax RB-T1 Bluetooth Handsfree, bílá, je ideální pro ty, kteří mají vždy u ucha telefon. Tyto sluchátka umožní telefonovat bez toho, abyste se museli omezit ve svobodě vašich rukou. Design sluchátek je moderní a elegantní, s bílou barvou, která dodává sluchátkům jedinečný vzhled. Konstrukce je robustní, díky čemuž jsou schopny odolávat všemu, co život přináší.

Kvalita zvuku je vynikající, poskytující plný zvukový prožitek. Remax RB-T1 Bluetooth Handsfree sluchátka jsou vybavena technologií Bluetooth 4.1, díky které jsou schopna poskytnout bezdrátový dosah až 10 metrů. Sluchátka jsou také vybavena mikrofonem, který umožňuje kvalitní a čistý zvuk při telefonování. Sluchátka mají také funkci přehrávání hudby a přístup k ovládacímu panelu, který umožňuje přepínat mezi hudbou a telefonními hovory. Sluchátka jsou navíc vybavena technologií Handsfree, která umožňuje přijímat hovory bez nutnosti stisknout žádné tlačítko.

Sada bezdrátových sluchátek Remax RB-T1 Bluetooth Handsfree, bílá, je ideální volbou pro ty, kteří hledají flexibilitu a pohodlí při telefonování. Design sluchátek je moderní a elegantní, kvalita zvuku je vynikající a technologie Bluetooth 4.1 a Handsfree umožňují bezdrátový dosah a pohodlné přijímání hovorů. Sluchátka jsou také vybavena mikrofonem a ovládacím panelem pro přepínání mezi hudbou a telefonními hovory.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Remax RB-T1 Bluetooth Handsfree sluchátko, bílé

  • Bezdrátové sluchátko
  • Bluetooth
  • Handsfree
  • Umožňuje telefonovat a zůstat s rukama volnými

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Remax RB-T1 Bluetooth Handsfree sluchátko, bílé“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Remax RB-T1 Bluetooth Handsfree sluchátkoRemax RB-T1 Bluetooth Handsfree sluchátko, bílé
389,00 
Přejít nahoru