Domů > Bezdrátová sluchátka > Philips TAT4556BK černá

Philips TAT4556BK černá

Bezdrátová sluchátka Philips TAT4556BK černá: Poslouchejte s čistým zvukem kdekoliv a kdykoliv díky 12mm neodymovým reproduktorům a hybridní technologii aktivního potlačení hluku. Užijte si až 29 hodin přehrávání hudby s bezdrátovou technologií Bluetooth 5.2 a ochranou IPX4.

1 699,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Philips TAT4556BK černá jsou vybavena moderními funkcemi a technologiemi, které vám umožní poslouchat oblíbenou hudbu či vyřizovat telefonní hovory bez rušení okolím. Mají 12mm neodymové reproduktory pro čistý zvuk a hluboké basy, hybridní technologii aktivního potlačení hluku (ANC), až 9 hodin přehrávání bez ANC a 6 hodin s ANC, plně nabité pouzdro vám nabídne dalších 20 hodin bez ANC a 15 hodin s ANC a stupeň krytí IPX4 (odolnost vůči prachu, potu a dešti).

Design a konstrukce sluchátek Philips TAT4556BK černá se vyznačuje pohodlným a bezpečným nošením. Vyměnitelné koncovky jsou vyrobeny z měkkého silikonu, který do uší výborně zapadne a nevypadává. Ovládání je snadné a intuitivní, sluchátka lze pohodlně pozastavit, přijímat hovory i aktivovat hlasového asistenta v telefonu. Spárování je jednoduché a snadné díky moderní bezdrátové technologii Bluetooth 5.2.

Kvalita zvuku je u sluchátek Philips TAT4556BK černá na vysoké úrovni. Poskytují stejnou zvukovou kvalitu při přehrávání hudby stejně jako při odbavování telefonních hovorů. Díky hybridnímu aktivnímu potlačení hluku dokáží eliminovat nežádoucí rušivé vlivy okolí. Režim Awareness vám umožní slyšet dění kolem vás.

Výdrž je u sluchátek Philips TAT4556BK černá výborná. Ve standardním režimu nabízejí až 9 hodin přehrávání bez ANC a 6 hodin přehrávání s touto technologií zapnutou. Pokud si potlačení okolního hluku zapnete, výdrž se pohybuje okolo 15 hodin. Plně nabité přenosné pouzdro poskytne sluchátkům až dalších 20 hodin přehrávání hudby bez aktivovaného ANC.

Bezdrátová sluchátka Philips TAT4556BK černá jsou ideální volbou pro sport, studium i volný čas. Díky ochraně IPX4 se nemusíte bát ani dešťové přeháňky a s mikrofonem pro pohodlné vyřízení handsfree hovorů si užijete čistý zvuk kdykoliv a kdekoliv potřebujete.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Philips TAT4556BK černá

 • Bezdrátová technologie Bluetooth 5.2
 • Stupeň krytí IPX4 (odolnost vůči prachu, potu a dešti)
 • Až 9 hodin přehrávání bez ANC a 6 hodin přehrávání s ANC
 • Plně nabité pouzdro vám nabídne dalších 20 hodin bez ANC a 15 hodin s ANC
 • 12mm neodymové reproduktory pro čistý zvuk a hluboké basy
 • Hybridní technologie aktivního potlačení hluku (ANC)
 • Režim Awareness vám umožní slyšet dění kolem vás
 • Snadné ovládání a párování
 • Frekvence 20 – 20 000 Hz
 • Impedance 16 Ohm
 • Barevné provedení: černé

Výrobce

Philips

Philips

Philips je jedním z nejprestižnějších výrobců elektroniky na světě, který získal pověst společnosti inovující v oblasti zvuku a designu. Tato nizozemská společnost, založená v roce 1891, má za sebou dlouhou historii vynálezů a inovací, které formovaly trh s elektronikou a spotřebitelskou technikou. Jedním z oborů, ve kterém Philips exceluje, jsou... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Philips TAT4556BK černá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Philips TAT4556BK černáPhilips TAT4556BK černá
1 699,00 
Přejít nahoru