Domů > Bezdrátová sluchátka > Microsoft Surface Earbuds, Graphite

Microsoft Surface Earbuds, Graphite

Bezdrátová sluchátka Microsoft Surface Earbuds, Graphite jsou prémiová sluchátka s výdrží baterie až 24 hodin, 13,6mm měniči a podporou kodeku aptX. Ovládat je můžete dotykově a jsou kompatibilní s aplikacemi Office.

4 130,00 

Popis

Microsoft Surface Earbuds, Graphite jsou bezdrátová sluchátka s prémiovým designem a špičkovou kvalitou zvuku. Jsou určena pro ty, kteří hledají stylové sluchátka s dlouhou výdrží baterie a dotykovým ovládáním.

Sluchátka mají jedinečný design, který připomíná bílý šperk v uchu. S průměrem 25 mm a 13,6 mm měniči jsou poměrně velká, ale všechny tyto rozměry jsou navrženy tak, aby vám sluchátka poskytovala dlouhou výdrž baterie až 24 hodin, certifikaci odolnosti IPX4 a kvalitní zvuk.

Kvalita zvuku Microsoft Surface Earbuds je srovnatelná s kabelovým připojením díky podpoře kodeku aptX. Sluchátka také nabízí dotykové ovládání, které usnadňuje ovládání přehrávání hudby nebo přijímání hovorů. Kompatibilita s aplikacemi Office vám umožní překládat prezentace, poslouchat emaily, tvořit dokumenty pomocí hlasu a mnoho dalšího.

Bezdrátová sluchátka Microsoft Surface Earbuds, Graphite jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají stylové sluchátka s dlouhou výdrží baterie, dotykovým ovládáním a špičkovou kvalitou zvuku.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Microsoft Surface Earbuds, Graphite

  • 13,6 mm měniči
  • IPX4 certifikace odolnosti
  • Až 24 hodin výdrž baterie ve sluchátkách a pouzdru
  • Kvalitní hudební poslech
  • Podpora kodeku aptX
  • Dotykové ovládání
  • Kompatibilita s aplikacemi Office

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Microsoft Surface Earbuds, Graphite“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Microsoft Surface EarbudsMicrosoft Surface Earbuds, Graphite
4 130,00 
Přejít nahoru