Domů > Bezdrátová sluchátka > MG CA-032 bezdrátové sluchátka, fialové

MG CA-032 bezdrátové sluchátka, fialové

Bezdrátová sluchátka MG CA-032 bezdrátové sluchátka, fialové jsou určena pro náročné posluchače hudby. Nabízí pohodlí a kvalitní zvuk díky bezdrátové technologii Bluetooth 5.0, mikrofonu a skládací konstrukci. Frekvenční rozsah 20 až 20000 Hz, citlivost 105 dB/mW a impedance 32 Ohm zaručují kvalitní hudební poslech.

759,00 

Popis

MG CA-032 bezdrátové sluchátka, fialové představují kvalitní bezdrátová sluchátka s řadou moderních technologií. Jejich náušníky se vyznačují umístěním sluchátek na ušních boltcích, díky čemuž nezatěžují hlavu ani nezpůsobují nepříjemné otlaky. Integrovaný mikrofon umožňuje snadné spojení s přáteli nebo nahrávání podcastů. Sluchátka jsou vybavena technologií Bluetooth 5.0 a se skládací konstrukcí jsou ideální pro pohodlné přenášení. Kromě toho jsou sluchátka vybavena základními funkcemi, jako je ovládání hlasitosti a přijímání hovorů.

Kvalita zvuku je u sluchátek MG CA-032 bezdrátové sluchátka, fialové na vysoké úrovni. Frekvenční rozsah je 20 až 20000 Hz, což zaručuje kvalitní hudební poslech. Citlivost sluchátek činí 105 dB/mW, díky čemuž lze přehrávat hudbu i ze zdrojů se slabším výkonem. Impedance sluchátek je 32 Ohm, takže baterie se nezatěžuje, ale hlasitost zůstává vysoká.

MG CA-032 bezdrátové sluchátka, fialové jsou tak ideální pro všechny náročné posluchače hudby, kteří ocení kvalitní zvuk a moderní technologie. Pohodlí je zaručeno jak při hraní her, tak i při poslechu hudby nebo práci. Sluchátka jsou vyrobeny ve fialové barvě a jsou lehká, takže je můžete nosit po dlouhou dobu.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek MG CA-032 bezdrátové sluchátka, fialové

  • Bezdrátové sluchátka s mikrofonem
  • Přijímání hovorů a ovládání hlasitosti
  • Fialová barva
  • Skládací konstrukce
  • Frekvenční rozsah 20 až 20000 Hz
  • Citlivost sluchátek 105 dB/mW
  • Impedance 32 Ohm

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „MG CA-032 bezdrátové sluchátka, fialové“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka MG CA-032 bezdrátové sluchátkaMG CA-032 bezdrátové sluchátka, fialové
759,00 
Přejít nahoru