Domů > Bezdrátová sluchátka > EarFun Air Pro 3 Black

EarFun Air Pro 3 Black

EarFun Air Pro 3 jsou bezdrátová sluchátka s vynikající kvalitou zvuku. Mají přední mikrofon pro konverzace, odolnou konstrukci a až 7 hodin výdrž baterie. Vychutnejte si kvalitní zvuk bez kabelů s EarFun Air Pro 3.

1 349,00 

Popis

EarFun Air Pro 3 jsou bezdrátová sluchátka, která Vám poskytnou skvělý zvuk a pohodlí. Jsou vybaveny technologií Bluetooth 5.0, což Vám umožní připojit se k jakémukoliv zařízení s Bluetooth bezdrátově. Sluchátka jsou také vybavena aktivním potlačením šumu, což Vám umožní poslouchat hudbu bez rušivých okolních zvuků. Kromě toho jsou EarFun Air Pro 3 vybaveny 30 hodinovou výdrží baterie, takže se můžete spolehnout na to, že Vám poskytnou dostatek hudby až do konce dne.

EarFun Air Pro 3 jsou elegantní, lehká a stylová sluchátka. Jsou vyrobeny z hliníku s kovovou texturou a příjemným designem. Jejich ergonomický tvar dokonale sedne do Vašich uší a zaručuje Vám pohodlné nošení. Sluchátka mají také intuitivní ovládání na straně, které Vám umožňuje ovládat hudbu, volat a zároveň se připojit k asistentovi hlasového ovládání.

EarFun Air Pro 3 jsou navrženy tak, aby poskytovaly kvalitní zvuk. Jsou vybaveny 6mm dynamickými mikrofony, které Vám poskytnou jasný a čistý zvuk. Mají také technologii Graphene Driver, která Vám poskytne kvalitní a přirozený zvuk s výborným basem a výraznými tóny. Sluchátka mají také funkci rychlého nabíjení, která Vám umožní nabít je během několika minut.

EarFun Air Pro 3 jsou skvělá bezdrátová sluchátka, která Vám poskytnou kvalitní zvuk a pohodlí. Jsou vybavena technologií Bluetooth 5.0, aktivním potlačením šumu a 30 hodinovou výdrží baterie. Designově jsou velmi elegantní a lehká, s ergonomickým tvarováním pro pohodlné nošení. Jsou také vybaveny 6mm dynamickými mikrofony a technologií Graphene Driver, která Vám poskytne kvalitní a přirozený zvuk s výborným basem a výraznými tóny. Mají také intuitivní ovládání na straně a rychlé nabíjení. EarFun Air Pro 3 jsou perfektní volbou pro všechny, kteří chtějí kvalitní bezdrátová sluchátka s výborným zvukem a pohodlí.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek EarFun Air Pro 3

  • Bezdrátová technologie Bluetooth 5.2
  • Aktivní potlačení šumu (ANC)
  • Nastavitelný EQ
  • Vodotěsnost IPX7
  • Výdrž baterie až 30 hodin
  • Ovládání hlasem
  • Kompatibilní s aptX, AAC a SBC

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „EarFun Air Pro 3 Black“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka EarFun Air Pro 3 BlackEarFun Air Pro 3 Black
1 349,00 
Přejít nahoru