Domů > Bezdrátová sluchátka > Audio-Technica M20xBT

Audio-Technica M20xBT

Bezdrátová sluchátka Audio-Technica M20xBT jsou skvělou volbou pro domácí práci, pro hráče počítačových her, pro DJe i pro dlouhé poslechy hudby. Vybavena technologií Bluetooth 5.0 a robustní konstrukcí, nabízí skvělý zvukový zážitek a pohodlí při nošení.

1 999,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Audio-Technica M20xBT jsou skvělou volbou pro všechny, kteří hledají skvělý zvukový zážitek. S robustní konstrukcí a velkými náušníky, které obepínají celé ucho, poskytují pohodlí při nošení a tlumí okolí. Sluchátka jsou ideální volbou pro domácí práci, pro hráče počítačových her i pro DJe.

Audio-Technica M20xBT jsou vybavena moderní technologií Bluetooth 5.0, která zajišťuje velmi dobrou kvalitu zvuku. Kompatibilní s kodeky AAC a SBC, nabízí frekvenční rozsah od 5 do 32000 Hz. Citlivost 100 dB/mW a impedanci 36 Ohm zajišťují, že jsou sluchátka velmi účinná a energeticky úsporná. 40mm měniče poskytují kvalitní reprodukci zvuku. Výdrž sluchátek je až 60 hodin na jedno nabití, které zajišťuje port USB-C. Na sluchátkách najdete také integrovaný mikrofon s všesměrovým snímáním.

Audio-Technica M20xBT jsou vybaveny otočnými mušlemi a vyměnitelnými náušníky, což je ideální pro DJování. Disponují černou barvou a hmotností 216 g. Prodávají se ve dvou kusech s 1,2 metrovým kabelem.

Sluchátka Audio-Technica M20xBT jsou ideální pro dlouhé poslechy hudby. Užijete je pro domácí práci, pro hraní her nebo pro DJování. Díky pohodlnému nošení a kvalitnímu zvuku je můžete využívat i po dlouhou dobu. S těmito bezdrátovými sluchátky můžete dosáhnout skvělého zvukového prožitku. Ať už hledáte sluchátka pro domácí práci, pro hraní her, pro DJování nebo pro dlouhé poslechy hudby, Audio-Technica M20xBT jsou pro vás tou správnou volbou. Tyto sluchátka jsou vybavena moderní technologií Bluetooth 5.0, která zajišťuje vynikající kvalitu zvuku a podporuje kodeky AAC a SBC. Kvalitní reprodukce zvuku jsou zajišťována 40mm měniči a nabízí frekvenční rozsah od 5 do 32000 Hz. Citlivost 100 dB/mW a impedance 36 Ohm poskytují účinnost a energetickou úsporu. Sluchátka mají výdrž až 60 hodin na jedno nabití, které zajišťuje port USB-C. Díky vyměnitelným náušníkům a otočným mušlím jsou Audio-Technica M20xBT ideální pro DJování. Disponují černou barvou a hmotností 216 g a prodávají se ve dvou kusech s 1,2 metrovým kabelem. Na sluchátkách najdete také integrovaný mikrofon s všesměrovým snímáním.

Bezdrátová sluchátka Audio-Technica M20xBT jsou skvělou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní zvuk a pohodlí při nošení. Jejich moderní technologie Bluetooth 5.0 poskytuje vynikající zvukový zážitek, který ještě podporují kvalitní měniče a citlivost 100 dB/mW. Sluchátka jsou ideální pro domácí práci, pro hráče počítačových her i pro DJe. Díky pohodlnému nošení a výdrži až 60 hodin na jedno nabití můžete dosáhnout skvělého zvukového prožitku.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Audio-Technica M20xBT

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Audio-Technica M20xBT“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Audio-Technica M20xBTAudio-Technica M20xBT
1 999,00 
Přejít nahoru